Jdi na obsah Jdi na menu
 


Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

B automat

(Lenka, 12. 4. 2020 13:24)

Dobrý den, jezdíte i B automat ?

Nejlepší volba

(Kateřina, 28. 8. 2019 14:19)

K panu Cvrkovi jsem šla na doporučení kamarádky a nemohu ani trošku litovat. Potřebovala jsem někoho klidného, někoho kdo na mě nebude zvyšovat hlas a nebude nepřijemný. U pana Cvrka to byla hračka. Každá jízda byla s humorem a bez stresu. Nebála jsem se vyjet, protože jsem věděla, že mám vedle sebe velikou oporu a podporu. Stejně tak tomu bylo i u závěrečných zkoušek, které jsem zvládla na první dobrou a to jen díky panu Cvrkovi a jeho profesionálnímu přístupu.

Pane Cvrk, moc vám děkuji a vy ostatní, co se nemůžete rozhoupat..nebojte se.

Profesionální přístup

(Petra, 5. 11. 2018 11:04)

Pana Cvrka si nemohu vynachválit. Autoškolu jsem si dělala před 10 lety s tím, že jsem od té době za volantem neseděla. Vzhledem ke špatným zkušenostem s prvním instruktorem autoškoly jsem se domluvených kondičních jízd obávala - a to nejen v ohledu přístupu, ale také praktických záležitostí jako je samotné řízení auta. S přístupem pana Cvrka se ale obavy velmi rychle rozplynuly. Jeho laskavý a klidný přístup a také velká dávka trpělivosti, bylo v daný okamžik přesně to, co jsem potřebovala. Vřele doporučuji. :-)

nestíhá

(Alex, 3. 11. 2017 21:58)

tento pan Cvrk s vámi bude jezdit jednou za měsíc takže pokud chcete k 18. řidičák počítejte spíše s tím, že to bude spíše ke dvacátinám.....nechápu, že si na něj ještě nikdo nestěžoval někde...pak ať nenadává, že ho někdo pomlouvá

Re: nestíhá

(Pavel Cvrk, 5. 11. 2017 11:27)

Vzhledem k tomu ,že cca 5 autoškol na českolipsku skončilo svoji činnost , jsme všichni kapacitně narvaní !!!!!!!!!!!!! ,proto se jezdí ve vlnách tak , že někteří lidé čekají a určitá skupina lidí je najížděna ke zkouškám . Snažím se všem lidem vyhovět a brát je do autoškoly . Vím , že ostatní autoškoly jsou rovněž vytížené a berou lidi tak za 3 měsíce. Vím to od kolegů autoškoláků. To je na vysvětlení . Zkrátka je nás málo a uchazečů hodně !!!!!!!!!!! Cvrk Pavel

vaše stránky jsou velmi staré

(kolemjdoucí, 2. 4. 2017 21:56)

PROSIM O RADU

(erika balogova, 5. 4. 2016 21:08)

dobry den mam odavi stoho ze neznam vsechni dopravni znacky

Autoškola jako dárek

(Věra Bosáková, 20. 3. 2016 17:16)

Dobrý den.Syn začal s podnikáním a potřebuje ŘP B.Ale jak to tak chodí na začátku,stále prý nemá dost peněz na autoškolu.A protože nedávno měl narozeniny rozhodla jsem se přihlásit ho a část zaplatit.Asi neexistuje něco jako dárkový certifikát že?Stačí u vás vyzvednout přihlášku a zaplatit zálohu s tím že termín si pak domluví on sám?Děkuji a přeji krásný den.

NEJLEPŠÍ VOLBA

(2 sestry, 28. 10. 2015 19:58)

Vám všem, kteří uvažujete o autoškole, vřele doporučujeme pana Cvrka! Zvlášť pokud hledáte citlivého instruktora, který hodně naučí, dokáže vás podpořit a zároveň dokáže pochopit vaše momentální naladění či rozpoložení (obzvlášť u nás žen je to často potřeba :-) )

Velké díky, pane Cvrku, za Váš profesionální, jedinečný a velmi přátelský přístup plný trpělivosti a empatie! Na jízdy s Vámi jsme se vždycky MOC těšily, byly nejen prakticky přínosné, ale zároveň plné pohody a humoru, kterým jste dokázal doslova naplnit celé auto :-) Velké díky také za psychickou podporu u zkoušek!!!

Tuto autoškolu doporučuji všem

(Jirka Kopřiva, 10. 10. 2015 20:18)

S touto autoškolou mám jen ty nejlepší zkušenosti. Pan instruktor Cvrk je velmi přívětivý a pohodový človíček. V autě dokáže udělat pohodovou atmosféru nejen při klasických, ale i závěrečných jízdách. Tuto autoškolu mohu všem jen doporučit! Za mě veliké díky pane Cvrk.

Poděkování

(Pavel Pospíšil, 7. 8. 2015 12:59)

Děkuji panu Cvrkovi za úspěšné dovedení mé dcery k závěrečné zkoušce!Skvělý přístup byl samozřejmostí po celou dobu kurzu!Všem doporučuji!

Poděkování

(Jan C., 1. 7. 2015 15:31)

Dobrý den,
děkuji za perfektní přípravu během jízd a výuky, která mi dnes pomohla úspěšně složit zkoušky. Všem kteří hledají dobrou autoškolu vřele doporučuji pana Cvrka. Ještě jednou děkuji a mějte se hezky.

100% jistota

(Pavlína, 27. 3. 2015 9:07)

Dobrý den pane Cvrku,

moc Vám chci poděkovat za mé zkoušky minulý týden. S Vaším přístupem a humorem jsem byla naprosto v klidu po celou dobu mé autoškoly. Musím říci, že takovou úspěšnost zvládnutí zkoušek nás všech jsem opravdu nečekala. Moc děkuji a všem, kdo jdete za jistotou vřele doporučuji!

Závěrečná zkouška

(David Mařík, 29. 10. 2014 10:31)

Dobrý den ,
Prosím vás já neudělal závěrečnou zkoušku v Liberci teda jen jízdy,testy mám hotové a potřebuji si dodělat řidičský průkaz v České Lípě co nejdříve a ptám se kolik by to stálo a jestli by to bylo možné.
Předem děkuji za odpověď

Re: Závěrečná zkouška

(Pavel Cvrk, 26. 11. 2014 9:03)

Dobrý den,

pokud máte hotové testy, nemusíte již absolvovat celou autoškolu. Stačí jen, když si své papíry vyzvednete a přejdete k jiné autoškole. Poměrově si pak doplatíte potřebné jízdy k úspěšnému zvládnutí zkoušky. Za hodinu jízdy 200 Kč. To bychom se ale domluvili.

S pozdravem

Autoškola Pavel Cvrk

Zkouška

(Jana Jelínková, 30. 10. 2014 21:28)

Moc děkuji panu Cvrkovi za vstřícnost a trpělivost, dnes jsem díky němu udělala zkoušku napoprvé. Pokud váháte, kde si autoškolu udělat, vřele pana Cvrka doporučuji.

Poděkování

(Zdeňka Svobodová, 9. 7. 2014 20:13)

Vřele doporučuji.Pan Cvrk je úžasný človíček,milý,sympaticky a vřelý a hlavně kopa legrace :-D
I já jsem úspěšně absolvovala závěrečné zkoušky a poděkování patří panu CVRKOVI

Poděkovaní

(Martina, 30. 4. 2014 14:48)

Dnes jsem úspěšně udělala závěrečné zkoušky a moje díky patří panu Cvrkovi,je to bezvadný, milý člověk, který vám vše vždy v klidu a trpělivě vysvětlí.Na jízdy jsem se vždy těšila těm co se rozhodují do jaké autoškoly jít mohu tuto vřele doporučit ještě jednou moc a moc děkuju

Vemete mě?

(Marek, 22. 1. 2014 23:40)

Pane Cvrku už delší dobu si chci udělat ŘP ale,mam strach z žízení kuli bouračce které sem mel asi před pul rokem tak jsem se chtěl zeptat jestli máte dost velkou trpělivost abyste takovy případ jako ja vzládnul´´a myslím to važně potřeboval bych někoho trpělivého a chápavého a aby toho nebylo malo tak jsem nikdy neřídil.

předem dík za odpověd

Re: Vemete mě?

(Autoškola Cvrk, 2. 2. 2014 14:58)

Dobrý den,

nemějte z toho obavy! Zkusíme to a uvidíme!